اخبار > معاون آموزشی، تحقیقات، فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی اسفراین به مناسبت 9 دی ماه و روز بصیرت پیامی صادر کرد


نسخه چاپي       ارسال به دوست

 

معاون آموزشی، تحقیقات، فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی اسفراین به مناسبت 9 دی ماه و روز بصیرت پیامی صادر کرد

بصیرت یکی از نعمت های خاص پروردگار عالمیان به انسان های آزاده، فکور و اندیشمند است که تبلور آن را در برهه های حساس زندگی این افراد به وضوح نظاره گر هستیم.

حیات سیاسی انقلاب اسلامی از سال 57 تاکنون دستخوش رویدادها و فراز و نشیب های فراوان بوده است که لازمه بصیرت و فهم سیاسی جامعه را برای گذر مطمئن از پیچ های خطرناک و با اهمیت تاریخی ضروری می کند.

یکی از این بزنگاه ها که در نتیجه فتنه سازماندهی شده دشمنان قسم خورده میهن اسلامی در شهرهای مختلف کشور ایجاد شد، حوادث مربوط به سال 88 است که علی رغم خسارت های فراوان مادی ، جانی و معنوی، به بیان مقام عظمای ولایت، کشور را در برابر بسیاری از آسیب های آتی واکسینه کرد.

بار دیگر مردم ولایت مدار ایران اسلامی با تاسی از مقتدای خویش و در راستای فرهنگ غنی عاشورا و انتظار، پا به عرصه مقابله با خصم نهاده و در نهم دی ماه سال 88 با حضور چشمگیر خود خاری در چشمان استکبار جهانی و ایادی آن ها شدند.

عظمت و شکوه این روز برای همیشه در خاطره و حافظه تاریخی ملت صبور ایران عزیز خواهد ماند و نسل های آینده بویژه جوانان و دانشجویان این سرزمین ، بیش از پیش به گذشته این انقلاب عظیم با افتخار می نگرند.

١٠:٤٥ 1400/10/08 / شماره: ٧٢٢٦ / تعداد نمایش: 27 / گروه خبری: اخبار